All Products
Keywords [ 2 5mm copper nickel fittings ] match 142 Products.
Copper Coil / Copper Wire Pipe for Lathe & Machine Tool Oil Pipeline Metal Conditioning
| Productname: | Copper Nickel Wire |
|---|---|
| Surface Finish: | Bright, Smooth |
| Tensilestrength: | 300 - 600 MPa |
CuNi C71500 Pipe Fitting 90D 45D 1/2" Long Radius Elbow Sch80 ASME B16.9 SCH40
| Product Name: | Reducing Tee |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
45 / 90 / 180 Degree 1 - 24" Seamless Elbow EMMUA 90/10 70/30 C70600
| Product Name: | Reducing Tee |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
Seamless Elbow Cuni Steel Pipe Fittings UNS 70600
| Product Name: | Reducing Tee |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
CuNi 90/10 ANSI B16.9 SCH40 Long Radius 90 degree Elbow Pipe Fitting
| Product Name: | ELBOW |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
ASTM B366 Monel 400 WPNC 45 / 90 / 180 Degree LR Elbow BW CuNi Pipe Fittings
| Product Name: | ELBOW |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
Seamless Welded Concentric Eccentric Reducer EEMUA 146 C7060x Copper Nickel 9010 C70600
| Product Name: | ELBOW |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
A234 Wp5 Alloy Steel Pipe Fittings 90 Degree LR Cold Drawn Seamless Carbon Steel Elbow
| Product Name: | ELBOW |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
20 Bar 45 Degree Elbow EEMUA 146 SEC1 .57x2.5mm UNS 70600
| Product Name: | 45 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |

