All Products
Customized Industrial Seamless Pure Copper Bar C86300 Brass Bar
| Name: | Round Bar |
|---|---|
| Place Of Origin: | Shanghai,China |
| Brand: | TOBO |
Customized 20mm- 75mm Copper Tube Best Quality B444 SB 111 BS 2871 70/30Copper Nickel Tubes
| Type: | Straight Copper Pipe |
|---|---|
| Product Name: | Copper Nickel Tube |
| Application: | Water Tube |
C70600 2-1/2" Copper Nickel Flange ASTM A105 Welding Pipe Socket Weld RF Flange
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Flanges |
20mm 75mm 90/10 Copper Nickel Tubes / ASME SB 111 BS 2871
| Type: | Straight Copper Pipe |
|---|---|
| Product Name: | Copper Nickel Tube |
| Application: | Water Tube |
Customized Length Copper-Nickel Piping with Exceptional Corrosion Resistance
| Length: | Customized |
|---|---|
| Heat Treatability: | Good |
| Weldability: | Good |
CUNI Steel Pipe Fittings Elbow C70600 45 / 90 / 180 Degree 1 - 24" Seamless Elbow
| Product Name: | 90 Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
1pc MOQ Copper Nickel Flange with High Power and Pallets Packaging
| Face Type: | Raised Face, Flat Face, Ring Type Joint |
|---|---|
| Connection Type: | Welding Flanged |
| MOQ: | 1pc |
6" Sch40 Mirror Polishing CuNi 90/10 C70600 C71500 Copper Nickel Pipe Seamless
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Pipe |
DN20 Pipe Fitting Threaded Connection for Versatile Applications
| Packaging: | Standard Shipping Package |
|---|---|
| Origin: | Shanghai, China |
| Size: | DN20 |
METAL Round Square Copper Nickel d Bar ASTM A276 AISI GB / T 1220 JIS G4303 OD 6mm-630mm
| Yield Strength: | 275 N/mm2 (min) |
|---|---|
| Size: | 6mm To 200mm |
| Surface Finish: | Bright, Matte, Sand Blasted, Hot Rolled |

