All Products
Copper-Nickel Forged Flanges CuNi 70/30 Copper Nickel Alloy Price Sockt Welding Flange ASME B16.5 Class150
| Hardness: | HB 90-110 |
|---|---|
| Level: | 1 |
| Use: | Machanical Parts |
High Temperature Corrosion Resistant Copper Nickel Monel K500 Bar 70/30 Solid Bar 1/2"-48"
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Bar |
Round Forged Copper Nickel Bar For Bus Bar
| Place Of Origin:: | China |
|---|---|
| Connection:: | Welding |
| Head Code:: | Square |
Copper Press Elbow North American Market 1/2" To 4" copper pipe fittings
| Connection: | Welding |
|---|---|
| Material: | Copper |
| Application: | Gas |
Copper Nickel Pipe 20mm 25mm Square Brass Copper Tube1/2mm 2mm Copper Nickel PipeHigh Quality 99% Pure
| Place Of Origin: | China |
|---|---|
| Application: | Water Tube |
| Material: | Cu Min 99.90% |
Threaded Connection Water System For Water Pipes In Industry
| Standard: | ANSI JIS DIN |
|---|---|
| Connection: | Threaded |
| Size: | DN20 |
Standard Shipping Package Copper Nickel Equal Tee with Threaded Connection
| Size: | DN20 |
|---|---|
| Origin: | Shanghai, China |
| Delivery: | According To Quantity |
3/4" OD Copper Nickel Alloy Tubes SCH40 C71500 Alloy Seamless Tube ASTM B111
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Pipe |
ASME B16.11 Stainless Steel 4-Way Socket Weld Cross Pipe Fitting 3/4" Branch Connection
| Product Name: | Cross Pipe Fitting |
|---|---|
| Standard: | ASTM A403 |
| Thread Pitch: | 14 TPI |
China Factory Customized Forge Fitting Cooper Nickel Tee Reducing 1/2" SCH20- SCH40
| Product Name: | Cooper Nickel Reducing Tee |
|---|---|
| Product Type: | Reducing Tee |
| Size: | 1/2" Or Customized |

