All Products
Keywords [ 2 5mm copper nickel fittings ] match 142 Products.
CuNi 90/10 Pipe ANSI B36.19 DN50 1.5MM ASTM B466 UNSCooper Nickel Seamless Steel Pipe
| Product Type: | Round Copper Pipe |
|---|---|
| Types: | Seamless Stainless Steel Pipe |
| Type: | Tube |
CUNI Steel Pipe Fittings Elbow EMMUA 90/10 70/30 C70600 45/90/180 Degree 1-24" Seamless Elbow
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
Nickel Alloy Elbow Connectors ASME Certified High Temperature Resistance Industrial Applications 45Degree Various Grade
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
Metal Target RED Tee UNS C71500 SMLS DN 200X100 3X2.5mm Copper Nickle Butt Welding Pipe Fittings
| Features: | Corrosion Resistant, Durable, Easy To Install |
|---|---|
| Finish: | Polished |
| Material: | Stainless Steel |
High Quality Copper Nickel Casting Butt Welding Fitting Caps Threaded Pipe End Screw Cap Arrival
| Country Of Origin: | USA |
|---|---|
| Size: | 1/2 Inch |
| Wall Thickness: | Customized |
UNS C71500 SMLS DN100 CuNi 9010 Cushion Tee 2.5mm Butt Welding Fittings
| Product Name: | Cushion Tee |
|---|---|
| Material: | UNS C71500 |
| Size: | 1"-36" |
CUNI ELBOW ASTM B466 UNS C715000 1.5D 90° 3'' 10Bar
| Product Name: | Copper Nickel 2.5D Long Radius Elbow – ASME B16.9, Class 3000 |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Advantage: | Convenient Installation And Maintenance |
ASTM B16.9 Precision-Engineered Copper Nickel Elbow for Perfect Pipe Connections
| Product Name: | Copper Nickel Elbow |
|---|---|
| Head Code: | Square |
| Corrosionresistance: | High Resistance To Seawater Corrosion |
ASTM B466 Anodized Copper Nickel Tube Packaged on Pallet Meet Customer Requirements
| Productname: | Copper Nickel Tube |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Outer Diame: | 6-813mm |
C70600 Cu-Ni 90/10 Elbow, 90°/45° Angle, 1/2" Size, SCH 10S, ISO Approved
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Surfacefinish: | Smooth, Pickled, Or As Per Customer Requirement |
| Type: | Straight Copper Pipe |

