All Products
Keywords [ 2 5mm copper nickel fittings ] match 142 Products.
EEMUA 146 C70600 CuNi 9010 BW LR Copper Nickel Elbow Butt Welding Fittings
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
C70600 Copper Nickel Elbow 90/10 90 Degree 1/2" SCH 10S Elbow Fittings
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
C70600 CuNi 9010 LR 45 / 90 Degree Copper Nickel Elbow Butt Welding Fittings EEMUA 146
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
C70600 CuNi 9010 BW LR 45 / 90 Degree Copper Nickel Elbow Butt Welding Fittings
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
Butt Welding Fittings C70600 CuNi 9010 Elbow Butt Welding LR 45/90 Degree Copper Nickel Elbow
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
Codo Cobre 90 Deg Elbow Custom Copper Press Fittings 90 Degree Elbow
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
90 Degree Elbow Codo Cobre 90 Deg Elbow Custom Copper Press Fittings High Quality
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
Copper Nickel Elbow ASME/ANSI B16.5 6 Butt Welding Pipe Fittings 90/10 70/30 C30600
| Surface: | Paint Spraying |
|---|---|
| Technics: | Casting |
| Standard: | ASME, ANSI, DIN, JIS, Etc. |
2.5mm Stub End Fittings Copper Nickel PN 20 2" UNS C70600
| Name: | LONG WN Stub End |
|---|---|
| Material: | CUNI 9010 |
| Size: | 2" Or Customized |
Thermal Conductivity ASTM B206 Copper nickel conductor wire With Coil Spool Packing
| Thermal Conductivity: | 23 W/m·K |
|---|---|
| Standard: | ASTM B206, DIN 17664, EN 1652 |
| Conductor Material: | Copper,CuNi |

