All Products
Keywords [ 2 5mm copper nickel fittings ] match 142 Products.
Copper Nickel Elbow EEMUA 146 Elbow – Radius, 10 BAR
| Product Name: | DIN 86090 Copper Nickel LR Elbow – 2.5D Radius, 10 BAR-20BAR |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Advantage: | Convenient Installation And Maintenance |
Copper Nickel ASTM B466 CuNi10Fe1.6mn 1.5D 90° 3'' Elbow
| Product Name: | ASME B16.11 Copper Nickel 2.5D Long Radius Elbow, Class 3000, Forged, Socket-Weld Or NPT Threaded Ends |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Advantage: | Convenient Installation And Maintenance |
Copper Nickel ASTM B466 UNS C715000 1.5D 90° 3'' SCH40 Elbow ASME B16.9
| Product Name: | ASME B16.11 Copper Nickel 2.5D Long Radius Elbow, Class 3000, Forged, Socket-Weld Or NPT Threaded Ends |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Advantage: | Convenient Installation And Maintenance |
Copper Nickel 90 / 10 Pipe Fittings 180 Degree LR Elbow ANSI B16.9
| Product Name: | ELBOW |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
2.5mm-19mm Copper Nickel Elbow Round Water Pipe Fittings HDPE Fused UNS 70600 Reducing Tee Fitting
| Product Name: | Reducing Tee |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
1"-36" UNS 70600 Pipe Connector Fittings Tee Threaded Copper Tee Fittings
| Product Name: | Reducing Tee |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
16 Bar Copper Nickel Elbow EEMUA 146 SEC.1 4" UNS 70600 Ell 90 LR
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
Copper Nickel Pipe Fittings 45 Degree Butt Weld Elbow 3.0D EEMUA 146 SEC.1 3"
| Product Name: | 45 Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
Copper Nickel C70600 90 Degree Socket Elbow 3/4" 3000# Pipe Fittings
| Application: | Industrial |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Connection: | Welded |
C70600 Pipe Fittings Copper Nickel 45 / 90 Degree Welding Male Female Elbow
| Application: | Pipeline System |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Connection: | Elbow |

