All Products
Keywords [ eemua 146 copper nickel elbow ] match 148 Products.
Cu-Ni9010 90 Degree Elbow LR Butt Welding Steel Pipe Fittings Elbow
| Application: | Pipeline System |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Connection: | Welded |
Copper Nickel Alloy Elbow C70600 Cuni 90/10 90deg Short Radius Pipe Bend Butt Weld Pipe Fittings
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Product Name: | Elbow |
Lowest Price Cu-Ni 9010 Elbow Copper Nickel C70600 90 Deg LR 1/2'' SCH80 BW Pipe Fittings
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Product Name: | Elbow |
Copper Nickel Butt Welding Fittings C70600 CUNI 9010 90 Deg Elbow Pipe Fitting for Connection
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Product Name: | Elbow |
C70600 Copper Nickel 90/10 Elbow 90 Deg Long Radius 1/2 " SCH 10S Elbow butt welding Fittings
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Product Name: | Elbow |
20 Bar 45 Degree Elbow EEMUA 146 SEC1 .57x2.5mm UNS 70600
| Product Name: | 45 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
Copper Nickel Pipe Fittings 45 Degree Butt Weld Elbow 3.0D EEMUA 146 SEC.1 3"
| Product Name: | 45 Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
Copper Nickel 90 Degree Butt Weld 3.0D EEMUA 146 SEC.1 3" 9010
| Product Name: | 90 Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
Copper Nickel Reducer Fitting C70600 Eccentric Pipe Reducer Butt Weld Connection
| Shape: | Concentric |
|---|---|
| Price Term: | CIF CFR FOB Ex-Work |
| Package: | Standard Seaworthy Export Package Or As Required |
C70600 Copper Nickel 90/10 dn50 Socket Welding Elbow, EEMUA 146 SEC.1 Standard, Size: 1/2
| Application: | Industrial |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Connection: | Welded |

