All Products
Keywords [ eemua 146 copper nickel elbow ] match 148 Products.
C71640 Copper Nickel Elbow 66-30-2-2 90 Degree Short Radius 1/2 " SCH 10S Butt Welding Fittings
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Product Name: | Elbow |
C71500 Copper Nickel Elbow 70-30 180 Degree Short Radius 1/2 " SCH 10S Elbow Butt Welding Fittings
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Product Name: | Elbow |
ASTM B466 90/10 70/30 Customizable 45 90 Degree Anti-Biofouling Copper Nickel Elbow
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Packing: | Carton |
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc. |
16 Bar Copper Nickel Elbow EEMUA 146 SEC.1 4" UNS 70600 Ell 90 LR
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
EEMUA 146 C70600 CuNi 9010 BW LR Copper Nickel Elbow Butt Welding Fittings
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
C70600 CuNi 9010 LR 45 / 90 Degree Copper Nickel Elbow Butt Welding Fittings EEMUA 146
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
C70600 CuNi 9010 BW LR 45 / 90 Degree Copper Nickel Elbow Butt Welding Fittings
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
2.5mm-19mm Copper Nickel Elbow Round Water Pipe Fittings HDPE Fused UNS 70600 Reducing Tee Fitting
| Product Name: | Reducing Tee |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
C70600 Copper Nickel Elbow 90/10 Dn50 Socket Welding Elbow
| Application: | Industrial |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Connection: | Welded |
ASTM A234 WPB B16.9 Copper Nickel Elbow Seamless Long Radius And Welded 90 /45/180 Degree
| Application: | Pipeline System |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Connection: | Welded |

