All Products
Keywords [ eemua 146 copper nickel elbow ] match 148 Products.
24" Copper Nickel Butt Welding Eccentric Reducer Pipe Fitting
| Shape: | Concentric/ Eccentric |
|---|---|
| Price Term: | CIF CFR FOB Ex-Work |
| Package: | Standard Seaworthy Export Package Or As Required |
METAL Cu-ni Elbow LR BW 20 Steel OD Copper Nickel WELDING EQUAL
| Head Code: | Round |
|---|---|
| Connection: | Butt Weld, Socket Weld, Threaded |
| Color: | Silver |
45 / 90 / 180 Degree 1 - 24" Seamless Elbow EMMUA 90/10 70/30 C70600
| Product Name: | Reducing Tee |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
Copper Nickel C70600 90 Degree Socket Elbow 3/4" 3000# Pipe Fittings
| Application: | Industrial |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Connection: | Welded |
Copper Nickel Tee UNS C71500 Seamless For Marine And Seawater Service
| Head Code: | Round |
|---|---|
| Coating: | Brass |
| Worksday: | 15-30days |
Copper Nickel Fittings 2"X 1" STD Weldolet Fitting UNS C70600 ASTM B151
| Name: | Socket Welding Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS C70600 |
| Size: | 2" X1 " Or Customized |
COPPER NICKEL FITTINGS C70600 CUNI90/10 WELDOLET SOCKOLET THREADOLET 1/2" 3000LB STEEL WELDOLET
| Name: | Socket Welding Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS C70600 |
| Size: | 2" X1 " Or Customized |
7030 Copper Nickel Pipe Fittings 8" 90 LR Elbow 4.5mm Butt Welding Elbow
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
Codo Cobre 90 Deg Elbow Custom Copper Press Fittings 90 Degree Elbow
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
90 Degree Elbow Codo Cobre 90 Deg Elbow Custom Copper Press Fittings High Quality
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |

