All Products
Keywords [ eemua 146 copper nickel elbow ] match 148 Products.
Copper Nickel 90 / 10 Pipe Fittings 180 Degree LR Elbow ANSI B16.9
| Product Name: | ELBOW |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
Butt Welding Fittings C70600 CuNi 9010 Elbow Butt Welding LR 45/90 Degree Copper Nickel Elbow
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
Copper Nickel C70600 90 Degree Socket Elbow 3/4" 3000# Pipe Fittings
| Application: | Industrial |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Connection: | Welded |
C70600 Cu-Ni 90/10 Elbow, 90°/45° Angle, 1/2" Size, SCH 10S, ISO Approved
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Surfacefinish: | Smooth, Pickled, Or As Per Customer Requirement |
| Type: | Straight Copper Pipe |
CUNI ELBOW ASTM B466 UNS C715000 1.5D 90° 3'' 10Bar
| Product Name: | Copper Nickel 2.5D Long Radius Elbow – ASME B16.9, Class 3000 |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Advantage: | Convenient Installation And Maintenance |
Elbow Coupling Tee Brass Red Copper Fittings Threaded Malleable
| Place Of Origin: | China |
|---|---|
| Model Number: | Copper Nickel 9010 |
| Packaging Details: | Export Worthy Packing |
SR 1.0D 45 Degree Elbow EEMUA 146 SEC.1 3" 2.5mm Cuni 9010
| Product Name: | 45 Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
LR 45 Degree Elbow 1/2''- 36" Pipe Fittings CuNi 9010 Copper Nickel Elbows
| Product Name: | 45 Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1/2"-36" |
C70600 Pipe Fittings Copper Nickel 45 / 90 Degree Welding Male Female Elbow
| Application: | Pipeline System |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Connection: | Elbow |
CuNi 9010 Pipe Fittings Socket Welded Copper Nickel Alloy 45 / 90 Degree Elbow
| Application: | Pipeline System |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Connection: | Elbow |

