All Products
Keywords [ 2 5mm copper nickel fittings ] match 142 Products.
CUNI Steel Pipe Fittings Elbow C70600 45 / 90 / 180 Degree 1 - 24" Seamless Elbow
| Product Name: | 90 Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
Cuni 90/10 90 LR Elbow 2" 2.5mm Butt Weld Pipe Fittings
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
SR 1.0D 45 Degree Elbow EEMUA 146 SEC.1 3" 2.5mm Cuni 9010
| Product Name: | 45 Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
Polished Metal CNC Machined Gaskets 0.5 - 10mm for Pressure Application
| Color: | Silver |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Feature: | Durable |
Butt Weld Long Radius 90 Degree Elbow ANSI B16.9 CuNi 90/10
| Product Name: | ELBOW |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
Commercial Reducer Tee Pipe Hose Brass Female Push To Connect
| Product Name: | Reducing Tee |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
SGS UNS 70600 Butt Weld Reducing Tee 1"-36" EEMUA 146 SEC.2
| Product Name: | Reducing Tee |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
30 Deg Elbow Welded Short Radius 10bar DN 800 Tk 6 Mm , EHN 9603/600 , CuNi30Fe1 6Mn
| Material: | CuNi30Fe1,6Mn |
|---|---|
| Product Name: | 30 ELBOW |
| Size: | 1"-36" |
UNS 70600 DIN 86088 WT=1,5х1,5 MM, DN 32x20, PN 1.0 MPa TEE-PIECES 38х25 Reduced CuNi10Fe1 6Mn
| Material: | CuNi10Fe1,6Mn |
|---|---|
| Product Name: | Reducing Tee |
| Size: | 1"-36" |
12mm 14mm 16mm Stainless Steel End Caps For Pipes 1"-36"
| Product Name: | Copper Cap |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |

