All Products
Keywords [ 2 5mm copper nickel fittings ] match 142 Products.
Customized Thread Copper Pipe End Caps Brass Plumbing Pipe Fitting ANSI B16.5 90/10 70/30
| Product Name: | Copper Pipe Cap |
|---|---|
| Sample: | Avaliable |
| Connectiontype: | Sweat (Solder) / Press-fit / Threaded |
UNS 70600 Copper Pipe Cap 1"-36" Plumbing Pipe Caps Air Conditioner Refrigeration Parts
| Product Name: | Copper Cap |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
1 3/8" C X C Copper End Cap For Pipes / Tubes
| Product Name: | Copper Cap |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
1/4" Copper Elbow Tee Connector For Air Conditioner Refrigerator
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Place Of Origin: | China |
| Application: | TEE |
6"X 2" Weldolet Fitting 2.5mm UNS C70600 ASTM B151
| Name: | Weldolet |
|---|---|
| Material: | UNS C70600 |
| Size: | 6" X2 " Or Customized |
4.5mm Cuni 9010 45 Degree Elbow Steel Pipe Fittings BW TO B16.9 EEMUA 146 SEC.1 8"
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
LR 45 Degree Elbow 1/2''- 36" Pipe Fittings CuNi 9010 Copper Nickel Elbows
| Product Name: | 45 Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1/2"-36" |
Industrial grade Nickel Elbow Fittings ISO Certified Chemical Resistance Manufacturing Plants 45 Degree Socket Weld
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
China Metal Nickel Plate Pipe Fittings Non-Ferrous Oil Pipeline Pure Nickel Plate
| Package: | Wooden Case, Pallet, Bundle |
|---|---|
| Material: | Copper Nickel |
| Density: | 8.94 G/cm3 |

