All Products
N07718 K500 Nickel Alloy Round Bar Copper Nickel alloy 718 bar
| Name: | Round Bar |
|---|---|
| Place Of Origin: | Shanghai,China |
| Brand: | TOBO |
SGS Round Inconel 718 Copper Nickel Bar For Buildings
| Name: | Round Bar |
|---|---|
| Brand: | TOBO |
| Material: | Ni+Fe+Cu+other |
METAL Round Square Copper Nickel d Bar ASTM A276 AISI GB / T 1220 JIS G4303 OD 6mm-630mm
| Yield Strength: | 275 N/mm2 (min) |
|---|---|
| Size: | 6mm To 200mm |
| Surface Finish: | Bright, Matte, Sand Blasted, Hot Rolled |
High Quantity Round Rod Copper Nickel Bar ASTM Standard For Welding And Cutting
| Thermal Conductivity: | 26 W/mK |
|---|---|
| Magnetic Properties: | Non-magnetic |
| Payment Term: | L/C T/T (30% Deposit) |
ASTM B111 C70600 C71500 Copper Nickel Bar CuNI90/10 Gold Alloy Copper Nickel Rod
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Bar |
Customized Size CuNi 9010 C70600 Pipe Fittings Copper-Nickel Alloy Steel Pure Copper Bar
| Length: | 12 Inches |
|---|---|
| Yield Strength: | 275 N/mm2 (min) |
| Diameter: | 1/4 Inch |
Copper Nickel Bar 80mm Round Shape Bright Polished Copper Nickel Bar C10100 C10400
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Bar |
Nickel Alloy Inconel 625 718 Hastelloy C-276 Bar Hastelloy C4 Rod C22 Tube Manufacturer
| Magnetic Properties: | Non-magnetic |
|---|---|
| Diameter: | 1/4 Inch |
| Keyword: | Copper Pipes Fittings |
99.9% Purity Customized Straight Copper Bars / Rod C11000 C10200
| Name: | Round Bar |
|---|---|
| Place Of Origin: | Shanghai,China |
| Brand: | TOBO |
CuNI90/10 Gold Alloy Copper Nickel Rod ASTM B111 C70600 C71500 Copper Nickel Bar
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Bar |

