All Products
Keywords [ seamless copper nickel pipe ] match 611 Products.
Pipe Fittings Seamless Alloy 625 1.5D 6'' 90 Degree Sch40 Long Radius Steel Elbow
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Formability: | Good |
| Customized: | OEM, ODM |
Concentric Eccentric Welding Reducer Joint Nickel Based Alloy Stainless Steel Seamless
| Place Of Origin:: | Shanghai, China |
|---|---|
| Application:: | Industrial |
| Size:: | Customed |
METAL Copper Nickel Stub Ends1-48 Inch ASME B16.9 90/10 70/30
| Features: | High Strength, Corrosion Resistance, Durable |
|---|---|
| Application: | Petrochemical, Oil And Gas, Power Plant, Chemical, Etc. |
| Wall Thickness: | 0.065 Inch |
Seamless Elbow Cuni Steel Pipe Fittings UNS 70600
| Product Name: | Reducing Tee |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
A234 Wp5 Alloy Steel Pipe Fittings 90 Degree LR Cold Drawn Seamless Carbon Steel Elbow
| Product Name: | ELBOW |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
CUNI Steel Pipe Fittings Elbow C70600 45 / 90 / 180 Degree 1 - 24" Seamless Elbow
| Product Name: | 90 Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
Threaded Connector Pipe Nipple Brass Pipe Fittings Hex Nipple
| Name: | Threaded Nipple |
|---|---|
| Material: | Brass |
| Size: | Customized |
LR 45 Degree Elbow 1/2''- 36" Pipe Fittings CuNi 9010 Copper Nickel Elbows
| Product Name: | 45 Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1/2"-36" |
CuNi C71500 Pipe Fitting 90D 45D 1/2" Long Radius Elbow Sch80 ASME B16.9 SCH40
| Product Name: | Reducing Tee |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
Customized Brass Copper Female 3 Way Threaded Equal Tee Pipe Fitting
| Name: | Threaded Unequal Tee |
|---|---|
| Material: | C71500 |
| Size: | 4"X3" Or Customized |

