All Products
Keywords [ seamless copper nickel pipe ] match 611 Products.
Copper Nickel Elbow SR 45 Degree 1.0D Elbow EEMUA 146 SEC.1 3" 2.5mm Cuni 9010
| Product Name: | 45 Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
Copper Nickel Flange C70600 C71500 Forged Slip On Flange
| Product Name: | Conc Reducer |
|---|---|
| Material: | CuNi7030 |
| Size: | 1"-36" |
Copper Nickel Flange 90/10 70/30 Forged Flange Big Size 24"
| Product Name: | Conc Reducer |
|---|---|
| Material: | CuNi7030 |
| Size: | 1"-36" |
4"X3" 3000# Copper Nickel Fittings UNS C71500 Threaded Unequal Tee
| Name: | Threaded Unequal Tee |
|---|---|
| Material: | C71500 |
| Size: | 4"X3" Or Customized |
Copper-Nickel Forged Flanges CuNi 70/30 Copper Nickel Alloy Price Sockt Welding Flange ASME B16.5 Class150
| Hardness: | HB 90-110 |
|---|---|
| Level: | 1 |
| Use: | Machanical Parts |
8" 4.5mm Copper Nickel Elbow Butt Welding Bend Cuni 7030 180 Degree Elbow
| Product Name: | 180 LR Bend |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
Copper Nickel Cu-Ni 70/30 Uns C71500 Steel fittings
| Place Of Origin:: | China |
|---|---|
| Connection:: | Welding |
| Head Code:: | Square |
Customized Full Size Copper Nickel Cu-Ni 70/30 90 / 10 Uns C71500 Steel Fittings
| Place Of Origin:: | China |
|---|---|
| Connection:: | Welding |
| Head Code:: | Square |
Customized Full Size Copper Nickel Cu-Ni 70/30 90 / 10 Uns C71500 Steel Fittings
| Place Of Origin:: | China |
|---|---|
| Connection:: | Welding |
| Head Code:: | Square |

