All Products
Keywords [ c70600 con reducer ] match 319 Products.
Professional Brass Copper 3 Way Pipe Connector Compression Tee
| Application: | Industrial |
|---|---|
| Color: | Golden |
| Connection: | Equal Tee |
DIN 86088 Copper Nickel Equal Tee Butt Weld CuNi10Fe1Mn And CuNi30Fe1Mn DN10 - DN100
| Name: | Equal Tee |
|---|---|
| Material: | Copper Nickel |
| Brand: | TOBO |
DIN 86088 Copper Nickel Equal Tee Butt Weld CuNi10Fe1Mn And CuNi30Fe1Mn DN10 - DN100
| Name: | Equal Tee |
|---|---|
| Material: | Copper Nickel |
| Brand: | TOBO |
Hot Sales Customized Cooper Nickel Tee Equal DIN20-600 SCH20- SCH40 3/4"-30"
| Product Name: | Copper Nickel Flange Suitable For Pressure, Neck Test Paper Temperature And Flood Setting High Occasions |
|---|---|
| Product Type: | Cooper Nickel Tee Equal Tee |
| Size: | 3/4"-30" |
C71500 6" Copper Nickel Equal Tee DN15-DN300 ASTM B466 UNS Tube 90/10
| Name: | Equal Tee |
|---|---|
| Size: | DN10~DN100 |
| Brand: | TOBO |
Customized Copper Nickel Equal Tee DIN20-600 SCH20- SCH40 3/4"-30"
| Product Name: | Copper Nickel Flange Suitable For Pressure, Neck Test Paper Temperature And Flood Setting High Occasions |
|---|---|
| Product Type: | Cooper Nickel Tee Equal Tee |
| Size: | 3/4"-30" |
DIN86088 CuNi10Fe1.6Mn PN1.0 Butt Weld Connection Fittings Copper Nickel Tee
| Name: | Equal Tee |
|---|---|
| Brand: | TOBO |
| Material: | Copper Nickel |
1000 Psi Pressure Copper Nickel Piping Best For B2B Buyer Requirements
| Pressure Rating: | Up To 1000 Psi |
|---|---|
| Tensile Strength: | High |
| Diameter: | 1/2 Inch - 24 Inch |
JIS Standard B626 Steel Plate for Industrial with 1mm-20mm Thickness
| Length: | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| Width: | 1000mm-3000mm |
| Thickness: | 1mm-20mm |
Ring Type Joint Copper Nickel Flange with Black Paint Coating
| Face Type: | Raised Face, Flat Face, Ring Type Joint |
|---|---|
| MOQ: | 1pc |
| Surface Treatment: | Anti-rust Paint, Oil Black Paint, Yellow Transparent, Zinc Plated, Cold And Hot Dip Galvanized |

