All Products
Keywords [ c70600 con reducer ] match 311 Products.
Automotive Industry Copper Nickel Tubing, Smooth Surface & High Tensile Strength
| Productname: | Copper Nickel Pipe |
|---|---|
| Temperaturerange: | -200°C To 400°C |
| Density: | Approximately 8.9 G/cm³ |
Elbow Coupling Tee Brass Red Copper Fittings Threaded Malleable
| Place Of Origin: | China |
|---|---|
| Model Number: | Copper Nickel 9010 |
| Packaging Details: | Export Worthy Packing |
Anti-rust Painted Copper Nickel Flange with Threaded Connection and Bundle Packaging
| Packaging: | Wooden Cases, Pallets, Wooden Boxes, Cartons, Plywood Cases, Bundle |
|---|---|
| MOQ: | 200kg |
| Material: | Copper Nickel |
Raised Face Weld Neck Flange with XXS Thickness for Corrosive Environments
| MOQ: | 1pc |
|---|---|
| Thickness: | Sch5s-Sch160, XS, XXS |
| Standard: | ANSI, DIN, JIS, BS, EN |
MSS SP43 DN50 SCH5 Stub End Fittings CUNI 9010 In Pipe Connection
| Name: | Copper Nickel Stub End |
|---|---|
| Material: | CUNI 9010 |
| Size: | DN 50 Or Customized |
DN50 SCH5 Stub End MSS SP 43 Copper Nickel Cuni 7030
| Name: | Copper Nickel Stub End |
|---|---|
| Material: | CUNI 7030 |
| Size: | DN 50 Or Customized |
Copper Nickel Stub End Flange DN125 SCH10S Alloy 102 Butt Welding Pipe Fittings
| Product Name: | Stub End |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
MSS SP43 4'' STD Copper Nickel 70/30 Butt Welding Stub End Pipe Collar
| Product Name: | Stub End |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
STD Copper Nickel Lap Joint Butt Welding Stub End Pipe Fitting MSS SP43 4''
| Product Name: | Stub End |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
Welding Copper Nickel Steel Flanges 1'' 150 Class RF ASTM A105 ASME 16.9 Cuni C7060
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Flanges |

