All Products
Keywords [ c70600 con reducer ] match 319 Products.
ASTM B466 Custom Length Copper Nickel Tube ±0.1mm Tolerance for High Precision Applications
| Productname: | Copper Nickel Tube |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-100mm |
| Size: | Customized |
Copper Nickel ASTM B466 UNS C9010 1.5D 90° 3'' SCH40 Elbow ASME B16.9
| Product Name: | The ASTM B466M Copper Nickel 1.5D Threaded Elbow |
|---|---|
| Size: | 3/4 |
| Advantage: | Convenient Installation And Maintenance |
Copper Nickel Elbow ASTM B466 UNS C715000 1.5D 90°3"20Bar
| Product Name: | Copper Nickel Flange 300LB NPS20 C70600 Socket Weld Flange For Oil Gas Pipeline |
|---|---|
| Size: | 3/4 |
| Advantage: | Convenient Installation And Maintenance |
B626 Copper Nickel Plate Standard Export Seaworthy Package
| Grade: | C70600, C71500, C71640, C71640, C72500 |
|---|---|
| Surface: | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, DIN, EN |
Thickness 1mm-20mm EN Standard Copper Nickel Plate For Customer Requirements
| Grade: | C70600, C71500, C71640, C71640, C72500 |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, DIN, EN |
| Thickness: | 1mm-20mm |
Customized Square Copper Nickel Pipe - 2 inch Seamless, C71500 Alloy, Sch10-Sch160
| Product Name: | Copper Nickel Pipe |
|---|---|
| Color: | Reddish-brown With A Slight Silver Hue |
| Thickness: | 0.1mm~300mm |
China ASME B16.9 Galvanized 90/10 70/30 Connector Pipe Tee Fitting
| Standard Of Execution: | HG/T20592-2009 |
|---|---|
| Delivery: | According To Quantity |
| Grade: | C70600 |
Exceptional Thermal Stability Copper Nickel Flange ASME B16.5 Class150
| Product Name: | Copper Nickel Flange |
|---|---|
| Connection Type: | Threaded |
| Process: | Casting, Forging, Etc. |
Copper Nickel Equal Tee with Threaded Connection, Delivery Based on Order Quantity
| Productname: | Copper Nickel Equal Tee |
|---|---|
| Package: | Wooden Case |
| Temperature Rating: | -20°C To 120°C |
Cuni 9010 2" 3000# Copper Nickel Fittings Socket Weld 90 Degree Elbow
| Name: | Socket Welding Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS C70600 |
| Size: | 2" Or Customized |

