All Products
Keywords [ asme b16 9 copper nickel elbow ] match 362 Products.
C70600 CuNi 9010 BW LR 45 / 90 Degree Copper Nickel Elbow Butt Welding Fittings
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
ASTM B466 90/10 70/30 Customizable 45 90 Degree Anti-Biofouling Copper Nickel Elbow
| Technics: | Casting |
|---|---|
| Packing: | Carton |
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc. |
C70600 Copper Nickel Elbow 90/10 90 Degree 1/2" SCH 10S Elbow Fittings
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
8" 4.5mm Copper Nickel Elbow Butt Welding Bend Cuni 7030 180 Degree Elbow
| Product Name: | 180 LR Bend |
|---|---|
| Material: | UNS 71500 |
| Size: | 1"-36" |
Copper-Nickel Forged Flanges CuNi 70/30 Copper Nickel Alloy Price Sockt Welding Flange ASME B16.5 Class150
| Manufacturing Process: | Forged |
|---|---|
| Package: | Wooden Cases, Pallet, Etc. |
| Customized Support: | OEM |
2.5mm-19mm Copper Nickel Elbow Round Water Pipe Fittings HDPE Fused UNS 70600 Reducing Tee Fitting
| Product Name: | Reducing Tee |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
Forged ASME Standard Copper Nickel 180 Degree Elbows With Forging Technology
| Pressure: | High Pressure |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polishing |
| Size: | Customized |
Heat & Thermal Conductivity Copper Nickel Elbow ASTM B466 Cu-Ni 90/10 2''
| Product Name: | Copper Nickel Elbow |
|---|---|
| Durability: | High |
| Pressure: | High Pressure |
Copper Nickel Elbow 45 Degree High Pressure Corrosion Resistant CUNI90/10 AMSE B466
| Product Name: | Copper Nickel Elbow |
|---|---|
| Durability: | High |
| Pressure: | High Pressure |

