All Products
Keywords [ asme b16 9 copper nickel elbow ] match 362 Products.
EEMUA 146 C70600 Cuni 9010 Elbow Butt Welding LR 45/90 Deg Copper Nickel Elbows
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Product Name: | Elbow |
Pipe Fittings Cu-ni Elbow Long Radious C71500 C70600 70/30 90/10 Copper Nickel Elbow
| Package: | Wooden Case |
|---|---|
| Oem: | Acceptable |
| Surface: | Paint Spraying |
Equal Elbows Butt Welding Fittings Copper Nickel Elbow C70600 CuNi 9010 LR 45/90 Deg 2'' SCH40
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Product Name: | Elbow |
Copper Nickel Elbow C70600 CuNi 9010 LR 45/90 Deg 2'' SCH40 Equal Elbows Butt Welding Fittings
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Product Name: | Elbow |
EEMUA 146 C7060x Copper Nickel Elbow
| Place Of Origin: | China |
|---|---|
| Model Number: | Copper Nickel 9010 |
| Packaging Details: | Export Worthy Packing |
Butt Welding Fittings EEMUA 146 C70600 CuNi 9010 ELBOW BW LR 45/90 Deg copper nickel Elbow
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Product Name: | Elbow |
Butt Welding Fittings EEMUA 146 C70600 CuNi 9010 ELBOW BW LR 45 Deg copper nickel Elbow
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Product Name: | Elbow |
EEMUA 146 C70600 Copper Nickel Elbow 9010 BW LR 45/90 Deg Butt Welding Fittings
| Product Name: | Elbow |
|---|---|
| Product Type: | Copper Nickel Elbow |
| Size: | 3/4" |
EEMUA 146 C70600 9010 45/90 Deg SCH20 Butt Welding Fittings Copper Nickel Elbow
| Product Name: | Elbow |
|---|---|
| Product Type: | Copper Nickel Elbow |
| Size: | 3/4" |
EEMUA 146 C70600 9010 45 Deg SCH10-160 Butt Welding Fittings Copper Nickel Elbow
| Product Name: | Elbow |
|---|---|
| Product Type: | Copper Nickel Elbow |
| Size: | 3/4" |

