All Products
Copper Nickel Pipe 20mm 25mm Square Brass Copper Tube1/2mm 2mm Copper Nickel PipeHigh Quality 99% Pure
| Place Of Origin: | China |
|---|---|
| Application: | Water Tube |
| Material: | Cu Min 99.90% |
3/4" OD Copper Nickel Alloy Tubes SCH40 C71500 Alloy Seamless Tube ASTM B111
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Pipe |
Welding 6m Cuni 90/10 Round Tube 419mm 16inch Large Diameter Copper Nickel Pipe
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Pipe |
High Precision Nickel Seamless Pipes Length 6-12m for Precision Engineering
| Prodcut: | Copper Nickel Pipe |
|---|---|
| Inner Diameter: | Customized |
| Joiningmethods: | Welding, Brazing, Soldering |
Manufacturer-Assured Quality Seamless Nickel Pipe, Various Materials Available
| Productname: | Copper Nickel Pipe |
|---|---|
| Package: | Standard Seaworthy Package |
| Warranty: | 1 Year |
Customized Square Copper Nickel Pipe - 2 inch Seamless, C71500 Alloy, Sch10-Sch160
| Product Name: | Copper Nickel Pipe |
|---|---|
| Color: | Reddish-brown With A Slight Silver Hue |
| Thickness: | 0.1mm~300mm |
Copper Nickel Pipe Monel K400 Monel Round Bar Monel K500 Excellent Corrosion Resistance
| Productname: | Copper Nickel Pipe |
|---|---|
| Customized Support: | OEM, ODM, OBM |
| Durability: | High |
90/10 Copper Nickel Tubes & Incoloy 800 Copper Tube, B163, 20mm/75mm 2''/3''
| Product Name: | Copper Nickel Tube |
|---|---|
| Material: | Copper , Nickel |
| Formability: | Good |
C70600 Copper Nickel Pipe - 99% Pure, 20mm/25mm Square, 1/2mm-2mm Wall Thickness
| Product Name: | Copper Nickel Pipe |
|---|---|
| Outer Diameter: | DN10~DN900 |
| Surfacefinish: | Polished Or Mill Finish |
Customized Malleable Copper-Nickel Tubes, Size/Length/Logo/Package Tailored For Specific Needs
| Productname: | Copper Nickel Pipe |
|---|---|
| Connection: | Threaded |
| Coating: | Brass |

