All Products
Keywords [ weld copper nickel pipe ] match 1224 Products.
Thread Nickel Plated Brass 1/8 Inch Female Reducing T
| Product Name: | Reducing Tee |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
ASTM B16.5 C70600 CuNi 90/10 Forged Socket Weld Flange 4"-48" 150#-1500#
| Product Name: | Copper Nickel Flanges |
|---|---|
| Size Range: | 1/2 Inch To 48 Inches |
| Pressure: | 16K |
Refrigeration Air Conditioning Copper Carbon Steel End Cap For Plumbing Materials
| Product Name: | Copper Cap |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
Cuni 90/10 90 LR Elbow 2" 2.5mm Butt Weld Pipe Fittings
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
ASME B16.5 CuNi 70/30 Round Metal Blind Flange 150#-1500# Industrial Flat Pipe Plate
| Product Name: | Copper Nickel Flanges |
|---|---|
| Technics: | Casting |
| Technology: | Forging, Casting, Etc. |
Round Cuni9010 C70600 Seamless Pipe 1"-24" STD API SGS
| Grade: | Cooper |
|---|---|
| Application: | Air Condition Or Refrigerator,Oil Cooler Pipe,Water Tube,heat Exchanger,air-conditioner Ect. |
| Type: | Steel Pipe |
3 Inch 10S UNS C71500 Stub End Pipe Fittings MSS SP-43 Standard Reliable Sealing
| Productname: | Stub End Fittings |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Surfacefinish: | Polished, Painted, Galvanized |

