All Products
Keywords [ weld copper nickel pipe ] match 1224 Products.
Titanium 1 - 24" Seamless Alloy Steel Pipe CUNI 9010 Seamless Pipe
| Grade: | 71500 |
|---|---|
| Application: | Air Condition Or Refrigerator,Oil Cooler Pipe,Water Tube,heat Exchanger,air-conditioner Ect. |
| Type: | Steel Pipe |
3/4"X 1/2" 20 Bar UNS C70600 Socket Weld Reducing Tee
| Name: | Socket Reducing Tee |
|---|---|
| Material: | UNS C70600 |
| Size: | 3/4"X 1/2" Or Customized |
CUNI 9010 Seamless Pipe Titanium 1 - 24" Seamless Alloy Steel Pipe
| Grade: | 71500 |
|---|---|
| Application: | Air Condition Or Refrigerator,Oil Cooler Pipe,Water Tube,heat Exchanger,air-conditioner Ect. |
| Type: | Steel Pipe |
CuNi 90/10 Pipe ANSI B36.19 DN50 1.5MM ASTM B466 UNSCooper Nickel Seamless Steel Pipe
| Product Type: | Round Copper Pipe |
|---|---|
| Types: | Seamless Stainless Steel Pipe |
| Type: | Tube |
High-Precision B626 Cutting Width 1000mm-3000mm for Industrial
| Width: | 1000mm-3000mm |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, JIS, DIN, EN |
| Surface: | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
UNS C71500 Butt Weld Stub End 3" 10S ASME B16.9 Pipe Fitting Excellent Resistance
| Productname: | Stub End Fittings |
|---|---|
| Connectiontype: | Weld Neck |
| Surface Finish: | Pickled, Sandblasting, Polishing |
METAL Wholesale 180 Degree Elbow Copper Return Bend Copper Welding Pipe Fitting
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Type: | Copper Nickel Elbow |
| Size: | 1/2 Inch |
METAL Cu-ni Elbow 90 Pipe Fittings Bar Mm Nickel 4 Inch WELDING EQUAL Casting
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc. |
|---|---|
| Grade: | Cooper |
| Package: | Wooden Cases, Pallets, Etc. |
CuNi 70/30 90/10 Long Weld Lap Joint Stub End Fittings DIN15-600 China Manufacturer
| Features: | Easy To Install, Durable |
|---|---|
| Product Name: | Stub End Fittings |
| Color: | Metallic (natural Steel Color) |

