All Products
Keywords [ copper nickel pipe 90 10 ] match 822 Products.
2'' SCH40 Pipe Fittings Tee UNS S31803 Equal / Reducing Tee Copper Nickel Equal Tee
| Worksday: | 15-30days |
|---|---|
| Grade: | C70600 |
| Durability: | High |
Copper Nickel Flanges Anti-Corrosive Pipe Fittings For Shipbuilding, Offshore Oil & Gas
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Product Name: | Olet |
| Connection: | Socket Welding |
ASTM B466 Copper Nickel Flanges UNS C70600 10inch Class 150 - 2500 Slip On Flange
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Flanges |
CuNi 9010 C11500 C70600 Copper Nickel ASTM A105 Welding Pipe Socket Weld Flange
| Application: | Petroleum, Chemical, Power, Gas, Metallurgy, Shipbuilding, Construction, Etc. |
|---|---|
| Certificate: | ISO, CE, API, Etc. |
| Class: | 150, 300, 600, 900, 1500, 2500 |
Copper Nickel Threaded Flange UNS C70600 CUNI 9010 3/4 Inch Class 1500 Flange
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Flanges |
EEMUA 146 C70600 9010 45 Deg SCH10-160 Butt Welding Fittings Copper Nickel Elbow
| Product Name: | Elbow |
|---|---|
| Product Type: | Copper Nickel Elbow |
| Size: | 3/4" |
UNS C71500 Copper Nickel CUNI70/30 Lap Joint & Socket Weld Flange ASTM B466
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Flanges |
Hot Sales Copper Nickel Gaskets DN15-DN950 C70600 70/30 90/10 Customized Gaskets For Industry0
| Name: | Gasket |
|---|---|
| Brand: | TOBO |
| Shape: | Round |
Customized Copper Nickel Fittings For VESTEL And White Appliance Field With Intelligent Management
| Fittings Type: | Pipe Fittings |
|---|---|
| Size Range: | 3/4 |
| Dimensions: | ASME B16.9 |
Copper Nickel Sanitary Reducing Tee C70600 CUNI9010 Seamless 1/2" SCH10 Target Tee
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Product Name: | Tee |

