All Products
Keywords [ copper nickel pipe 90 10 ] match 822 Products.
EEMUA Copper Nickel Fittings Seamless 1/2" - 48" Copper Reducer
| Name: | Reducer |
|---|---|
| Material: | 90-10 Cu-Ni |
| Size: | DN15-DN1500 |
EEMUA Seamless 1/2" - 48" Copper Nickel Fittings Reducer
| Name: | Reducer |
|---|---|
| Material: | 90-10 Cu-Ni |
| Size: | DN15-DN1500 |
0.5-120mm Cuni Plate ASTM B171 C71500 Copper Nickel Plate
| Grade: | 71500 |
|---|---|
| Application: | Air Condition Or Refrigerator,Oil Cooler Pipe,Water Tube,heat Exchanger,air-conditioner Ect. |
| Type: | Plate |
ASTM B466 Copper Nickel Flanges UNS C70600 10inch Class 150 - 2500 Slip On Flange
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Flanges |
CuNi elbow Seamless Welded Concentric Eccentric Reducer EEMUA 146 C7060x Copper Nickel 9010 C70600
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Product Name: | Elbow |
Copper Nickel Threaded Flange UNS C70600 CUNI 9010 3/4 Inch Class 1500 Flange
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Flanges |
UNS C70600 CUNI 9010 3/4 Inch Class 1500 Flange Copper Nickel Threaded Flange
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Flanges |
Copper Nickel Flange Pressure Rating 2500 Welding Flanged Cold And Hot Dip Galvanizing
| Flange Type: | Weld Neck |
|---|---|
| Packaging: | Wooden Cases, Pallets, Wooden Boxes, Cartons, Plywood Cases, Bundle |
| Material: | Copper Nickel |
EN Weld Neck Copper Nickel Flange 2500 for High Temperature Applications
| Thickness: | Sch5s-Sch160, XS, XXS |
|---|---|
| Coating: | Black Paint, Yellow Transparent, Cold And Hot Dip Galvanizing |
| MOQ: | 1pc |
METAL Copper Nickel Round Bar Induction Heater Copper bar Soldering for Gas Industrial
| Shape: | Bar |
|---|---|
| Head Code: | Round |
| Standard: | GB. DIN, ANSI , EN, BS, JIS |

