All Products
Keywords [ copper nickel fittings ] match 1287 Products.
Copper Nickel Elbow for Industrial Applications
| Surface Treatment: | Polishing |
|---|---|
| Material: | Copper Nickel |
| Shape: | Elbow |
Customized Copper Nickel Elbow with ANSI Standard for High-Performance Applications
| Connection: | Welded |
|---|---|
| Shape: | Elbow |
| Processing Technology: | Forging |
ANSI JIS DIN Standard Copper Nickel Equal Tee For Water Pipe Industry Customized Logo
| Packaging: | Standard Shipping Package |
|---|---|
| Application: | Water Pipe, Industry |
| Size: | DN20 |
Delivery According To Quantity Copper Nickel Pipe Fitting
| Size: | DN20 |
|---|---|
| Origin: | Shanghai, China |
| Logo: | Customized |
Tube Tolerance ±0.1mm Copper-Nickel Tubing For Corrosion Resistance
| MOQ: | 1 PCS |
|---|---|
| Package: | Wooden Case, Pallet, Bundle |
| Length: | Customized |
Tolerance ±0.1mm Copper Nickel Tube For Strength And Corrosion-Resistant Applications
| Certificate: | ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, PED, RoHS |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.1mm |
| Warranty: | 1 Year |
Custom Welded Copper Nickel Elbow for Pressure Applications
| Standard: | ASME, ANSI, DIN, JIS, Etc. |
|---|---|
| Connection: | Welded |
| Shape: | Elbow |
2.5mm-19mm Copper Nickel Elbow Round Water Pipe Fittings HDPE Fused UNS 70600 Reducing Tee Fitting
| Product Name: | Reducing Tee |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
1"-36" UNS 70600 Pipe Connector Fittings Tee Threaded Copper Tee Fittings
| Product Name: | Reducing Tee |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
C11500 C10910 Uns C70600 Lap Joint Flange Copper Nickel Pipe Fittings
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Flanges |

