All Products
Keywords [ copper nickel fittings ] match 1287 Products.
Equal/Reducing Tee Fittings Nickel Alloy Hastelloy 90/10 70/30 Tee Copper Nickel Fittings
| Yield Strength: | High |
|---|---|
| Shape: | Fittings |
| Malleability: | Good |
Nickel Alloy Machining Parts Copper Nickel Lathe Turning Machined Parts High Precision
| CNC Machining Or Not: | CNC Machining Parts |
|---|---|
| Place Of Origin: | China |
| Brand: | TOBO |
Good Formability Copper-Nickel Couplings with Good Elongation
| Size: | Cus |
|---|---|
| Elongation: | Good |
| Hardness: | Medium |
Unequal Tee 219х108 SMLS DN 200x100 CuNi 9010, DIN 86088 3х2,5mm Copper Nickel Fittings
| Product Name: | Red Tee |
|---|---|
| Material: | CuNi9010 |
| Size: | 1"-36" |
Copper Nickel Fittings 2"X 1" STD Weldolet Fitting UNS C70600 ASTM B151
| Name: | Socket Welding Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS C70600 |
| Size: | 2" X1 " Or Customized |
Latest Wholesale High Quality Customized Copper Nickel Pipe Fittings for Auto Parts
| Place Of Origin:: | China |
|---|---|
| Connection:: | Welding |
| Head Code:: | Square |
COPPER NICKEL FITTINGS C70600 CUNI90/10 WELDOLET SOCKOLET THREADOLET 1/2" 3000LB STEEL WELDOLET
| Name: | Socket Welding Elbow |
|---|---|
| Material: | UNS C70600 |
| Size: | 2" X1 " Or Customized |
Custom Copper-Nickel copper nickel alloy Socket Welding Flange ASME B16.5 Class 150
| Product Name: | Flange |
|---|---|
| Application: | Industrial |
| Pressure: | Class150/300/600/9001500/2500 |
2'' 3'' Customized Steel Copper Nickel Turning Machining Housing Cover CNC Service
| CNC Machining Or Not: | CNC Machining |
|---|---|
| Micro Machining Or Not: | Micro Machining |
| Product Name: | Precision Machined Parts |
CNC Professional Custom Steel Copper Nickel Turning Machining Housing Cover CNC service
| CNC Machining Or Not: | CNC Machining |
|---|---|
| Micro Machining Or Not: | Micro Machining |
| Product Name: | Precision Machined Parts |

