All Products
Keywords [ c70600 copper nickel flange ] match 320 Products.
CUNI ELBOW ASTM B466 UNS C715000 1.5D 90° 3'' 10Bar
| Product Name: | Copper Nickel 2.5D Long Radius Elbow – ASME B16.9, Class 3000 |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Advantage: | Convenient Installation And Maintenance |
Copper Nickle Gas Flange Class150-2500 For Gas Pipeline Installations Forged Pipe Fittings
| Coating: | Black Paint, Yellow Transparent, Cold And Hot Dip Galvanizing |
|---|---|
| Standard: | ANSI, DIN, JIS, BS, EN |
| Surface Treatment: | Anti-rust Paint, Oil Black Paint, Yellow Transparent, Zinc Plated, Cold And Hot Dip Galvanized |
Custom Die Forging and Machininig Brass Flange/" Alloy 825 UNS Nickel Alloy Steel Spade Blinds 3 " Spade Blonds Bra
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Flanges |
Customized SS Stainless Steel Weld Neck Flange ANSI 150lb - 2500lb 1/2" - 72"
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Flanges |
ASME B16.5 Forged Alloy Steel Flange F5 F9 F11 F12 F22 F91 Pipe Fittings Flange
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Flanges |
SMLS Concentric Reducer DN 200×100, CuNi9010 Alloy 3×2.5mm, Butt Welding High-Performance
| Product Name: | Conc Reducer |
|---|---|
| Elongation: | Good |
| Machinability: | Good |
ASTM B16.9 C70600 CuNi 9010 LR 45/90 Deg Butt Welding (BW) Copper Nickel Elbow
| Product: | Copper Nickel Elbow |
|---|---|
| Processing Technology: | Forging |
| Surface: | Paint Spraying |
150LB NPS20 C70600 Socket Weld Pipe Flanges DN15-DN1500 ASMEB16.5
| Product Name: | Copper Nickel Flange 150LB NPS20 C0600 Socket Weld Flange |
|---|---|
| Size: | 3/4 |
| Advantage: | Convenient Installation And Maintenance |
Monel 400 Incoloy 825 Threaded Nickel Alloy Flange ASME B16.5
| Product Name: | Copper Nickel Flange 300LB NPS20 C70600 Socket Weld Flange For Oil Gas Pipeline |
|---|---|
| Size: | 3/4 |
| Advantage: | Convenient Installation And Maintenance |
825 Nickel Alloy Steel C276 Copper Flanges Forgings Rings Disc
| Product Name: | Copper Nickel Flange 300LB NPS20 C70600 Socket Weld Flange For Oil Gas Pipeline |
|---|---|
| Size: | 3/4 |
| Advantage: | Convenient Installation And Maintenance |

