All Products
Keywords [ c70600 copper nickel elbow ] match 212 Products.
Copper Nickel 90 / 10 Pipe Fittings 180 Degree LR Elbow ANSI B16.9
| Product Name: | ELBOW |
|---|---|
| Material: | UNS 70600 |
| Size: | 1"-36" |
Copper Nickel Flange C70600 C71500 Forged Slip On Flange
| Product Name: | Conc Reducer |
|---|---|
| Material: | CuNi7030 |
| Size: | 1"-36" |
C70600 Cu-Ni 90/10 Elbow, 90°/45° Angle, 1/2" Size, SCH 10S, ISO Approved
| Product Name: | 90 LR Elbow |
|---|---|
| Surfacefinish: | Smooth, Pickled, Or As Per Customer Requirement |
| Type: | Straight Copper Pipe |
CUNI ASTM B466 UNS C70600 1.5D 90° 3'' 10Bar Elbow ASME B16.9
| Product Name: | 1.5D Radius Threaded Copper Nickel Elbow – ASTM B466M |
|---|---|
| Size: | 3/4 |
| Advantage: | Convenient Installation And Maintenance |
CUNI ELBOW ASTM B466 UNS C715000 1.5D 90° 3'' 10Bar
| Product Name: | Copper Nickel 2.5D Long Radius Elbow – ASME B16.9, Class 3000 |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Advantage: | Convenient Installation And Maintenance |
Butt Welding Fittings 90 Deg Long Radius C70600 Copper Nickel 90/10 Elbow 1/2 " SCH 10S Elbow
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Product Name: | Elbow |
C70600 CuNi 9010 LR 45/90 Deg 2'' SCH40 Equal Elbows Butt Welding Fittings Copper Nickel Elbow
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Product Name: | Elbow |
Elbow Coupling Tee Brass Red Copper Fittings Threaded Malleable
| Place Of Origin: | China |
|---|---|
| Model Number: | Copper Nickel 9010 |
| Packaging Details: | Export Worthy Packing |
Customized Square Copper Nickel Pipe - 2 inch Seamless, C71500 Alloy, Sch10-Sch160
| Product Name: | Copper Nickel Pipe |
|---|---|
| Color: | Reddish-brown With A Slight Silver Hue |
| Thickness: | 0.1mm~300mm |
C12000 Customized Size Industrial Copper Nickel Pipe Welding 2'' AC Pipe
| Place Of Origin: | China |
|---|---|
| Material: | Copper |
| Application: | Industrial |

