All Products
Keywords [ c70600 copper nickel elbow ] match 212 Products.
Sturdy METAL Cross COPPER COIL OIL Pipe Fitting C71500 Sturdy For Gas
| Shape: | Cross |
|---|---|
| Standards: | ASTM A312, ASTM A403, ASTM A815 |
| Surface Treatment: | Polished |
High Pressure 1/2" ANSI B16.9 Cross Pipe Fitting Straight SCH80 Buttweld Pipe Fitting
| Product Name: | Copper Nickel Pipe Cross |
|---|---|
| Material Grade: | C70600 |
| Size: | 2" SCH40 |
High Pressure 1/2" ANSI B16.9 Straight SCH80 Butt Weld Cross Pipe Fitting
| Product Name: | Copper Nickel Pipe Cross |
|---|---|
| Material Grade: | C70600 |
| Size: | 2" SCH40 |
1/2" ANSI B16.9 Straight SCH80 Buttweld Pipe Fitting Cross Pipe Fitting
| Product Name: | Copper Nickel Pipe Cross |
|---|---|
| Material Grade: | C70600 |
| Size: | 2" SCH40 |
C71500 C7060 Welded Eccentric Reducer Fitting Concentric Reducer Fitting
| Shape: | Concentric |
|---|---|
| Price Term: | CIF CFR FOB Ex-Work |
| Package: | Standard Seaworthy Export Package Or As Required |
C71630 C71640 ASTM Welded ECC Reducer Fitting Concentric Reducer Fitting
| Shape: | Concentric |
|---|---|
| Price Term: | CIF CFR FOB Ex-Work |
| Package: | Standard Seaworthy Export Package Or As Required |
70/30 90/10 CON/ECC Reducer Fitting 1/4"-72" SCD/SCH40 Eccentric Pipe Reducer
| Shape: | Concentric/ Eccentric |
|---|---|
| Price Term: | CIF CFR FOB Ex-Work |
| Package: | Standard Seaworthy Export Package Or As Required |
Carpenter 20Cb-3 B366 WP20Cb 70/30 90/10 Eccentric Reducer Fitting 1/4" - 72"
| Shape: | Concentric/ Eccentric |
|---|---|
| Price Term: | CIF CFR FOB Ex-Work |
| Package: | Standard Seaworthy Export Package Or As Required |
MSS SP43 DN50 SCH5 Stub End Fittings CUNI 9010 In Pipe Connection
| Name: | Copper Nickel Stub End |
|---|---|
| Material: | CUNI 9010 |
| Size: | DN 50 Or Customized |
STD 4"X8" Concentric Eccentric Reducer Bright Polished
| Shape: | Concentric |
|---|---|
| Price Term: | CIF CFR FOB Ex-Work |
| Package: | Standard Seaworthy Export Package Or As Required |

