All Products
Keywords [ asme b16 9 copper nickel elbow ] match 362 Products.
C70600 CuNi 9010 BW LR Copper Nickel Elbow, EEMUA 146, 45/90 Degree Butt Welding Fittings
| Product Name: | Copper Nickel Elbow |
|---|---|
| Color: | Silvery With A Slight Pinkish Hue |
| Corrosion Resistance: | Excellent |
CuNi 9010 Equal Cross Pipe Fitting Copper Nickel ANSI B16.9 Straight 2" SCH40
| Product Name: | Copper Nickel Pipe Cross |
|---|---|
| Material Grade: | C70600 |
| Size: | 2" SCH40 |
C70600 ANSI B16.9 Cross Pipe Fitting Straight 2" SCH40 Buttweld
| Product Name: | Copper Nickel Pipe Cross |
|---|---|
| Material Grade: | C70600 |
| Size: | 2" SCH40 |
C70600 ANSI B16.9 Cross Pipe Fitting Straight 2" SCH40 Buttweld
| Product Name: | Copper Nickel Pipe Cross |
|---|---|
| Material Grade: | C70600 |
| Size: | 2" SCH40 |
Multi Fit Aluminum Elbow Covers Cushion Tee Pipe Fittings
| Name: | Equal Tee |
|---|---|
| Brand: | TOBO |
| Material: | Copper Nickel |
C70600 CuNi 9010 LR 45/90 Deg 2'' SCH40 Equal Elbows Butt Welding Fittings Copper Nickel Elbow
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Product Name: | Elbow |
All Size Carbon Steel Elbow 90 Degree Pipe Elbow A234 WPB ASME B16.9
| Place Of Origin:: | Shanghai, China |
|---|---|
| Application:: | Industrial |
| Size:: | Customed |
METAL Alloy Steel Pipe Fittings Big Size B366 WPNIC11 Pipe Fittings
| Color: | Silver |
|---|---|
| Temperature Range: | -20°C To 150°C |
| Surface Treatment: | Polished |
BW Seamless Copper Pipe Concentric Reducer EMMUA C70600 C71500
| Shape: | Concentric/ Eccentric |
|---|---|
| Price Term: | CIF CFR FOB Ex-Work |
| Package: | Standard Seaworthy Export Package Or As Required |

