All Products
Keywords [ 3000 copper nickel fittings ] match 162 Products.
Pipe Fitting 90 Degree SW/TH 3000LB ASTM A182 F316L ASME B16.11 Copper Nickel Elbow
| Packaging Details: | CARTON |
|---|---|
| Delivery Time: | 15WORKSDAY |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
Metal Pipe Cap Arrival Copper Nickel New Butt Welding Fitting Caps Casting
| Type: | Pipe Cap |
|---|---|
| Installation Type: | Threaded |
| Manufacturer: | NIBCO |
C70600 CuNi 9010 Butt Welding Elbow, EEMUA 146 Standard, BW LR Copper Nickel Fittings
| Product Name: | Copper Nickel Elbow |
|---|---|
| Temperature Rating: | 400°F |
| Warranty: | 1 Year |
CUNI ELBOW ASTM B466 UNS C715000 1.5D 90° 3'' 10Bar
| Product Name: | Copper Nickel 2.5D Long Radius Elbow – ASME B16.9, Class 3000 |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Advantage: | Convenient Installation And Maintenance |
CUNI ASTM B466 UNS C70600 1.5D 90° 3'' 10Bar Elbow ASME B16.9
| Product Name: | 1.5D Radius Threaded Copper Nickel Elbow – ASTM B466M |
|---|---|
| Size: | 3/4 |
| Advantage: | Convenient Installation And Maintenance |
Stainless Steel Carbon Steel copper Nickel 1-1/4'' Reducing Tee Fitting for Flow Control
| Style: | Reducing/Equal |
|---|---|
| Product Name: | Steel Pipe Fitting |
| Material: | Stainless Steel/Carbon Steel/copper Nickel |
Wholesale Plumbing Air Conditioner Copper Welding Pipe Fittings Reducer Coupling
| Name: | Welding Elbow |
|---|---|
| Material: | Copper |
| Size: | 2" Or Customized |
METAL Copper Nickel Fittings Stub Ends Inch ASME B16.9 Lap Joint Stub End
| Features: | Easy To Install, Durable |
|---|---|
| End Type: | Butt Weld |
| Size Range: | 1/2 |
China Factory UNS C71500 1/2"-4" 3000# Socket Welding Coupling Customized
| Name: | Socket Welding Coupling |
|---|---|
| Material: | C71500 |
| Size: | 1/2"-4" |
China Factory Cooper Nickel C70600 90/30 1/2"-4" 3000# Threaaded Coupling Customized
| Name: | Socket Welding Coupling |
|---|---|
| Material: | C70600 |
| Size: | 1/2"-4" |

