All Products
Keywords [ seamless copper nickel pipe ] match 611 Products.
Seamless Copper Brass Tube Nickel Cuzn10 Cu70ni30 High Strength Copper Round Pipes
| Grade: | Cooper |
|---|---|
| Application: | Air Condition Or Refrigerator,Oil Cooler Pipe |
| Type: | Straight Copper Pipe,Capillary Tube |
90/10 Copper Nickel Tubes & Incoloy 800 Copper Tube, B163, 20mm/75mm 2''/3''
| Product Name: | Copper Nickel Tube |
|---|---|
| Material: | Copper , Nickel |
| Formability: | Good |
ASTM B111 6" Seamless Copper Pipe SCH40 CUNI 90/10 C70600 C71500 Copper Nickel Tube
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Product Name: | Copper Nickel Pipe |
| Connection: | Welding |
Copper Nickel Pipe Seamless SCH 40 1'' 0.1mm Round PipeASTM C70600 C71500
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Pipe |
20mm 25mm Copper Nickel Pipe 3/4" OD C71500 CuNi 70/30 Steel Pipe Seamless Round Tube
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Pipe |
Copper Nickel Pipe Seamless SCH 40 1'' 0.1mm Round PipeASTM C70600 C71500
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Pipe |
Copper Nickel Welded Pipe 70/30 Sch10-Sch160 Customized Round Tube
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | Customized |
| Product Name: | Copper Nickel Pipe |
BS 2871 C71520 6mm Copper Nickel Pipe Cuni 70/30 Welded Copper Nickel Tube
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Pipe |
Copper Nickel Pipe Seamless 6" Sch40 CuNi 90/10 C70600 C71500 Tube Mirror Polishing
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Pipe |
C70600 C71500 Tube Mirror Polishing Copper Nickel Pipe Seamless 6" Sch40 CuNi 90/10
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Pipe |

