All Products
Keywords [ copper nickel equal tee ansi ] match 224 Products.
C70600 ANSI B16.9 Cross Pipe Fitting Straight 2" SCH40 Buttweld
| Product Name: | Copper Nickel Pipe Cross |
|---|---|
| Material Grade: | C70600 |
| Size: | 2" SCH40 |
Best Quality C70600 90/10 70/30 ANSI B16.9 Cross Pipe Fitting Straight 2" SCH40-160 Buttweld
| Product Name: | Copper Nickel Pipe Cross |
|---|---|
| Material Grade: | C70600 |
| Size: | Customized |
Best Quality C70600 90/10 70/30 ANSI B16.9 Cross Pipe Fitting Straight 2" SCH40-160 Buttweld
| Product Name: | Copper Nickel Pipe Cross |
|---|---|
| Material Grade: | C70600 |
| Size: | Customized |
Best Quality C70600 90/10 70/30 ANSI B16.9 Cross Pipe Fitting 1/2"-4" For Industry
| Product Name: | Copper Nickel Pipe Cross |
|---|---|
| Material Grade: | C70600 |
| Size: | Customized |
High Pressure 1/2" ANSI B16.9 Straight SCH80 Butt Weld Cross Pipe Fitting
| Product Name: | Copper Nickel Pipe Cross |
|---|---|
| Material Grade: | C70600 |
| Size: | 2" SCH40 |
1/2" ANSI B16.9 Straight SCH80 Buttweld Pipe Fitting Cross Pipe Fitting
| Product Name: | Copper Nickel Pipe Cross |
|---|---|
| Material Grade: | C70600 |
| Size: | 2" SCH40 |
DIN20-600 SCH20- SCH40 3/4"-30" Cooper Nickel Tee Reducing
| Product Name: | Cooper Nickel Reducing Tee |
|---|---|
| Product Type: | Reducing Tee |
| Size: | 3/4"-30" |
Reliable Metal Reducing Tee Fitting Silver Temperature Rating Up To 400°F For Plumbing Water Treatment
| End Type: | Equal |
|---|---|
| Brand: | Metal |
| Package Quantity: | Depends |
Customized Reducing Tee Fitting Pressure Rating 3000 Psi 0.5 Lbs 1/2 -
| Material: | Stainless Steel/Carbon Steel/copper Nickel |
|---|---|
| Style: | Reducing/Equal |
| Size: | 1/2''~Customized |
Seamless Reducer Fitting EMMUA 1/2"-48" Copper Eccentric Reducer
| Shape: | Eccentric |
|---|---|
| Price Term: | CIF CFR FOB Ex-Work |
| Package: | Standard Seaworthy Export Package Or As Required |

