All Products
Keywords [ c70600 reducer fitting ] match 286 Products.
Seamless Copper Nickel Alloy Tube 1.2mm 1.25mm CuNi 90/10 C70600
| Form: | Pipe |
|---|---|
| Material: | Copper Nickel |
| Grade: | Cooper |
Copper Nickel C70600 90 Degree Socket Elbow 2" 3000# Pipe Connection Steel Pipe Fittings
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Product Name: | Elbow |
METAL C70600 Copper Nickel Alloy Pipe Fittings EN10992-1 TYPE36 Lap Joint Flange Stub End CUNI 9010
| Features: | Easy To Install, Durable |
|---|---|
| Connection Type: | Butt Weld |
| Usage: | Connects Pipes Of Different Diameters |
Metal Nickel Fittings, Cu-Ni 90-10 C70600 High Pressure Fittings Copper Nickel ELBOW
| Head Code: | Square |
|---|---|
| Samples: | Provide |
| Warranty: | 1 Year |
ASTM B152 ALLOY CUNI UNS C70600 C71500 WELDING NECK FLANGE
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Flanges |
C70600 Material Copper Nickel Elbow for Pipe Lines Connect in DIN GB ISO JIS Standards
| Installation Method: | Butt Weld |
|---|---|
| Application: | Marine, Offshore, Shipbuilding |
| Surface Finish: | Pickled, Sand Blast, Passivation |
Copper Nickel Cu-Ni 90/10 Uns C70600 Steel Flanges
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Flanges |
Custom Forged C70600 CuNi Flanges, Class 300, 3-6 Inch, RF/RTJ, WN/TH/BL
| Productname: | Copper Nickel Flange |
|---|---|
| Surface Finish: | Smooth, Polished Or As Per Requirement |
| Often Used Of: | PN≤10.0MPa,DN≤40 |
MSS SP43 DN50 SCH5 Stub End Fittings CUNI 9010 In Pipe Connection
| Name: | Copper Nickel Stub End |
|---|---|
| Material: | CUNI 9010 |
| Size: | DN 50 Or Customized |
C44300 C46400 C70600 C7060X C71500 CuNi90/10 Copper Nickel Brass Flange
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Flanges |

